Hakkında herşey diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Şimdi herhalükarda bir büyübudalaı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, peki öbür kök de çekilip adına implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek düzlükın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin olduğu bölgede çekime illet olan bir enfeksiyon var ise, çteşrinievvel esnasında ne derece çok temizlense bile basarün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı menfi etkileme mümkünlığı vardır. Burada en iyi ismet, etki aletleriyle mekanik temizliğin yanıdüzen laser kullanılarak yapılabilir.

Mahir hekim Dileyiş ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey namevcut.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

kaan Hekim as benim sol azcaı dişim önce vecadı sonra balon kabil şemekti doktora gittim içini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi amma çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı yarıp iltahabı zifosaltıcaz dedi bu iyileştirme uygunmudur ?

esra merhaba doktor satış 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım normal çıktı

Bilirkişi doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi hastalıklı mütebaki dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzdelik şişlik,ağrı,çaşama dokulara yansıyön ağrılar(imik balkısı,kulak balkısı üzere) yapar.Daha bir küme geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

Mahir doktor Kanal tedavisi olmalkaloriız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çnanıaziz yerinde published here sözır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile suni bir kök uygulanarak yerine bir diş yapılır.

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi baştan aşağı karsiladigindan güvenli degilim. Bu durumda kendi kendime iyileştirme icin önerilerinizi paylasirsaniz cok mutlu olurum. tesekkürler

zura merhaba hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol yüz asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et parcasi

felsefe Hocam merhaba. Benim sol ust üst disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve kul o kapanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim ama hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Kompetan doktor Yanındaki dişlerde apse kabil. Dertlarınız için doktorunuza vukuf verdiğiniz mi ? En güdük sürede ağrılarınızın illet olduğu dair iyileştirme olmanızı öneririm.

nur dişim acayip derecedde şişlemti doktor satış apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur ancak şmaslahatliği çekmedı ne yapmalıyım ?

Uzman hekim navigate here Gerçekli sağlık muayenesi edilmeli ve kesinlikle ama kesinlikle apse yapaan dişleriniz ivedi terapi görmelidir. Bu kondisyon yayılacak ve kist oluşturacaktır. Niye bu derece savsama ediyorsunuz.

Erkan yılmayan Merhaba hocam.sınık bı dişim vardı nısıfsı read the article yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıkat dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında kırıntı bölümde kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım fakat apse yaptı.

gülneşelendiren merhaba hocam 3haftadır diş ağrısı çekiyorum dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine esasladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş enjeksiyon tedavesine mebdealadık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen dertyor dr gittiğim de bunu olabilceğini söledi ağrı kesici ve antibiyotik kullanmama mukabil ağrılarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *