diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

Mahir hekim Rica ederim geçmiş olsun.. Dertlarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Mütehassıs hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz gerekli tedaviyi uygulayacaktır.

ilknur 3-4 gün önce hat tedavisi konstrüksiyonldı disime suanlik disimde yaya dolgu var. Amma tedaviden sonra bogazimda iltihapli cerahat kabil birşey oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken ızdırapyor. Neyden kaynaklaniyo olur ?

burcu Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (elan önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsama ediyordum ne günah ki son günlerde şmaslahatkinlik oluştu kendi kendine indi bir henüz oluştu bugün yarın giderim derken yine şçalışmatiğini gördüm bugün elimle denetçi ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı ardı sıra da berenarı kanla tütsülü aktı ocak hekimine mirvurdum elden bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu sene 3 kez penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim ama kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma gibi bir durumu var mı :S

Uzman doktor Ya ağrılar olabilir. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lazım ancak diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Kesinlikle diş hekiminize sarrafiyevurunuz.

Spesiyalist doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

berke merhama doktor abi ben 12 matemındayım dısımın yanında et war arıo amma okkalı deıl ne yapabılırm hekim kanal tedavimi yapar

çağatay Merhaba.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi nedeni öne sürülerek. en ahir o dişim apse başüstüne ve sell çok kötü balkıyor.

hikmet Hocam selam. Benim sol ust üst disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o bulanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim yalnız hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

April Doktor satma merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde doktor kök bölgenin çekilmesi çıihtiyarlması icap ettiğini söyledi.

Hazal Hekim komutan merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam icap ettiğini söylemiş oldu. Kanal tedavisine esasladık amma yarım kaldı.

bekir moved here merhaba hocam benim dişimiyi fena dertyor balkının arızi olarak geçmesi için ne yapmalıyım

Uzman hekim Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet on yahoo vermiş daha önce dertlarınız olmuş geçmiş yalnız siz bu dertlara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var yalnızca dokununca aciyor hekim cekelim dedi bi baskasi kanal tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim hat tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *